Homeopatie

K obecným úkonům spojeným s lékařskou praxí nabízím homeopatické vyšetření a léčení v odpoledních hodinách.

Co je to homeopatie?

Jedná se o typ alternativní léčby, která používá přírodní látky, minerály, živočišné produkty ve velmi malých dávkách. Vychází z principu podobnosti. V praxi to znamená, že nemocnému člověku podáváme homeopatický lék, který je vyroben z takové výchozí přírodní látky, která by v nezpracovaném stavu vyvolala podobné příznaky nemoci, kterou chceme vyléčit. Homeopatický lékař  přihlíží k celkovému stavu pacienta a hledá pravou příčinu nemocí. Homeopatický lék povzbudí imunitu a životní sílu nemocného člověka.

Co lze léčit pomocí homeopatie?

Homeopatie dokáže léčit velké množstní menších či středních problému, které nás trápí. Jedná se o alergie, chřipky, nachlazení, migrény, ekzémy, nespavost, únavu, úzkostné stavy atd. Jak sami vidíte, pole působnosti homeopatických léčiv je opravdu velmi široké. Na druhou stranu se však pomocí homeopatie nedají léčit závažné nemoci jako například genetické choroby, rakovina a leukémie. I v těchto případech však homeopatické přípravky slouží jako vhodný doplněk léčby.

Homeopat nemůže být běžný člověk. Jedná se o lékaře, který se stejně jako já, rozhodl doplnit klasické lékařské vzdělání, o studium homeopatie. V minulosti jsem získala homeopatický diplom a další ocenění potřebná k výkonu této alternativní léčebné metody.

Ricinus communis 5 CH, jediný lék na trhu pro stimulaci laktace, pro zvýšení tvorby mateřského mléka. Ricinus communis doporučuje ženám po porodu Česká konfederace porodních asistentek.

Dne  14.4.2018  mi Akademie klasické homeopatie udělila cenu za CELOŽIVOTNÍ PŘÍNOS homeopatii.