Služby

Krom běžných prohlídek přímo v ordinaci nabízíme také návštěvy nepohyblivých pacientů v jejich domácnosti po předchozí telefonické domluvě na telefonním čísle: +420 596 231 064

Novinka!!!

Infusní terapie vitamínem C v naší ordinaci. Po předchozí domluvě si u nás zakoupíte infusní vitamín C, který Vám odborně aplikujeme. Vitamín C nastartuje Vaši imunitu!!!

Vitamín C je životně důležitý, podporuje detoxikaci, pomáhá vstřebávání železa a má protinádorový účinek.

Infusní léčba vitamínem C je určena k podpůrné léčbě  řady onemocnění, alergií, aterosklerosy a vyčerpanosti. Přispívá k cílené likvidaci rakovinných buněk. Ideální období k aplikaci infusní terapie vitamínem C je jaro a podzim.

Je infuzní vitamin C v gramových dávkách bezpečný?
Vitamin C je fyziologická, pro organismus běžná látka, jejíž přebytek se ledvinami vyloučí poté, co v těle zmíněným prospěšným způsobem ovlivní jednotlivé systémy (imunitní, nervový, kardiovaskulární). Vzhledem k roli, kterou v této rovnováze vitaminu C v těle hrají ledviny, je důležitá neporušená ledvinná funkce. Osoby, které trpí selháváním ledvin či mají sklon k tvorbě ledvinných kamenů, by neměly infuzní vysokodávkovaný vitamin C užívat.
Někteří odborníci charakterizují podávání vysokodávkovaného vitaminu C jako „zapomenutý poklad ve farmakoterapii“. Tato metoda totiž byla v osmdesátých letech minulého století používána, pak postupně pozapomenuta kvůli neznalosti farmakologických vlastností vitaminu C, a až v nedávné době s jejich objasněním a také s objevem zásadní důležitosti oxidativního stresu při vzniku onemocnění a roli, kterou v ovlivnění tohoto stresu hrají vysoké hladiny vitaminu C, byla tato perspektivní metoda znovu na základě rostoucího množství odborných argumentů znovuobjevena. Její účinnost dokládá stále rostoucí množství studií např. v onkologii, kardiologii, revmatologii, alergologii ad.
Komu je vhodné podat infuzní vitamin C 7,5g?
Každému, kdo má:
– stres,
– psychickou zátěž či fyzickou námahu (včetně sportu),
– psychické poruchy,
– opakované infekce (chřipky, angíny, rýmy, kašle, záněty plic ad.),
– alergie,

– metabolický syndrom (obezita, vysoký krevní tlak, cukrovka),

– revmatické choroby charakterizované např. bolestmi kloubů,
– autoimunitní onemocnění (revmatoidní artritida, Crohnova choroba ad.),
– nádorové onemocnění (v jakémkoliv stádiu).